Getry i inne dodatki tworzące strój dla młodzieży

Czasy nastoletnie są okresem, kiedy młodzież odkrywa swój styl i może się nim pobawić, tym bardziej ta zainteresowana modą. Wybierają wtedy jaskrawe kolory, eksperymentują ze wzorami, krojami i szukają inspiracji modowych wśród celebrytów czy rówieśników. Szukając pomysłów na stylizacje warto kombinować z różnymi elementami stroju – od góry, aż po damskie spodnie i ekstrawaganckie buty.

Legginsy damskie z tuniką, sukienką, swetrem

Bardzo wygodnym i praktycznym strojem do szkoły, na zajęcia dodatkowe czy spotkania z przyjaciółmi jest połączenie legginsów z dłuższym topem – kolorową tuniką, sukienką czy ciepłym swetrem w chłodniejsze dni. Nawet dwie pozostałe opcje można ubrać zimą dzięki ciepłym legginsom i narzuconemu kardiganowi czy kurtce jeansowej z kozakami. Dobranie dodatków jest już kwestią gustu!

Getry nie tylko do uprawiania sportów

Getry damskie kojarzą nam się z piłkarkami i tancerkami, jednak mogą być świetnym dodatkiem odświeżającym stylizacje, jak i można skupić na nich całą uwagę! Można je założyć do spódnicy dłuższej bądź krótszej, a nawet sparować je z długimi spodniami – legginsami damskimi bądź rurkami. Z getrami damskimi można eksperymentować w nieskończoność!

Dodatki kompletują stylizację

Jeżeli strój nadal jest bez wyrazu, warto uzupełnić stylizację różnymi akcesoriami w postaci torebek, plecaków, biżuterii, zegarków czy dodatków do włosów, takich jak spinki czy opaski. Można również poeksperymentować z fryzurami, a nawet za zgodą rodziców z cięciami czy kolorami włosów!

Warto zachęcać nastolatków do wyrażania siebie poprzez swój styl i otwierania się na nowe rzeczy!