Jakie dodatki dobrać do sylwestrowej kreacji?

Jest taka jedna noc w roku, kiedy każda kobieta może po prostu zaszaleć ze swoją stylizacją, bo tak naprawdę dopuszczalne jest wszystko. Można zatem założyć nawet najbardziej strojną sukienkę, wystrzałowe cekinowe buty, albo ubrania z mieniącym się brokatem. Tak naprawdę w Sylwestra chodzi właśnie o to, by się wyróżniać i pokazać, że z modowymi hitami jest się za pan brat.

Modne stylizacje na Sylwestra

Moda damska lubi się szybko zmieniać, w końcu nazywa się ją współcześnie fast fashion. Trendy pojawiają się i znikają. Dlatego właśnie wybierając kreację na Sylwestra nie warto wydawać na nią majątku, bo za rok może być już totalnie niemodna. Na szczęście, najczęściej propozycje nawiązujące do gorących trendów nie są tak drogie, a zatem piękna brokatowa albo cekinowa sukienka to wydatek, który nie zrujnuje portfela. W takiej kreacji zawsze będzie się ubranym odpowiednio do sytuacji, o ile Sylwestra nie spędza się gdzieś w operze albo filharmonii, gdzie obowiązują bardziej stroje balowe.

Zaskakujące dodatki

Jeżeli jednak ktoś preferuje klasykę i prostotę, a na Sylwestra założy tak zwaną małą czarną, albo prosty top z czarnymi cygaretkami, cały zestaw może w prosty sposób podkręcić za pomocą świetnych dodatków. Kluczowym elementem stylizacji mogą być zatem bardzo ciekawe buty. Warto wybrać wtedy wieczorowe sandały, które są pięknie zdobione na przykład brylancikami albo cekinami. Do prostych zestawów zawsze świetnie pasuje również bardziej okazała biżuteria. Długie kolczyki wracają do łask, w tym roku modna jest biżuteria metaliczna, prosta w formie, ale spektakularna pod względem wielkości. Warto pamiętać również o makijażu jako elemencie stylizacji. Ten na Sylwestra może być naprawdę makijażem wieczorowym, pełnym mieniających się drobinek brokatu, które tak pięknie wyglądają na powiekach czy policzkach.